Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

O nás

UBYTOVÁNÍ FORTNA - POLIČKA

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném domě v centru Poličky. Dům má výbornou polohu - nachází se velice blízko historického centra a přitom nabízí pohodlnou dochozí vzdálenost od nádraží - cca 5 minut chůze. Potraviny, pošta i restaurace se nacházejí v blízkém okolí - do 2 minut chůze. Celkem nabízíme ubytování ve třech pokojích. V jednom 4-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, dále ve 3-lůžkovém pokoji s koupelnou přes chodbu a v dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a vstupem na velkou zastíněnou terasu. Terasa je přístupná i pro ostatní hosty společnou chodbou. WIFI je v celém objektu zdarma a na každém pokoji je TV.

Snídaně

Rádi Vám připravíme domácí snídani dle sezónní nabídky a dohody.

Ostatní služby

K objektu náleží veliká kuchyň s jídelním koutem a odpočinkovou zónou s televizí. Vaše kola a lyžařské potřeby Vám rádi uskladníme v prostorné garáži. Parkování je možné zdarma přímo před domem. Je bezproblémové a bezpečné.